Aklınıza Gelen Motorlu Kurye İle Kapınıza Gelsin

Kişiye Özel Teslimat

Kişiye Özel Teslimat

Eczane Kurye firmamız sizlerin talepleri üzerine 7/24 siparişlerinizi eczaneden alıp 30 ile 45 dakika içerisinde adresinize ulaştırmak adına kişiye özel teslimat hizmeti sunmaktadır. Kişiye Özel Teslimat hizmetleri eczaneden alınıp sizlere ulaması gereken siparişlerinizi gizli paket ve hiç bir kimse ile paylaşamadan sizlere ulaştırır. 

Eczaneden Kişiye Özel Teslimat 

Günün her saatinde arayıp da bulmadığınız, bulup da alamadığınız ürünleri Eczane Kurye ile kişiye özel teslimat esnekleri ile siz işlevlerinizin başındayken sizin adınıza istediğiniz ürünü arayıp bulsun ve tedariğini sağlayıp sizlerin belirtiği adrese hizmet karşılığında kapıdan nakit, post çekimi ve online ödeme esnekleri ile sizlere kesintisiz hizmet sunmakta. Eczane Kuryenin sizlere sunduğu kişiye özel teslimat hizmeti ile aklınıza gelen kapınıza gelsin.

Kişiye Özel Teslimat Hizmetleri : Eczane Kurye ile aklınıza gelen ve istediğiniz cinsel, medikal, kozmetik, sağlık ve takviye edici gıda siparişlerinizi en yakın eczaneden adresinize gizli paket ile kişiye özel teslimat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. 7 Gün 24 Saat siz dert etmeyin Eczane Kurye tüm ihtiyaçlarınıza göre sizlere hizmet sunmaktadır.

Top